راهنمای استفاده از نرم افزارهای ماشین حساب

ورود به سایت ویژه خریداران با ایمیل و شماره تلفن همراه


     خرید آنلاین برنامه های ماشین حساب کاسیو الجبرا و کلاسپد  

مشاهده لیست برنامه ها


توضیحاتی کوتاه در مورد نرم افزارها


     نرم افزارهای دستیار مهندس عمران با هدف اجرا روي ماشين حساب های مهندسي بعنوان يك همراه هميشگي براي مهندسين محاسب، ناظر، دانشجويان و اساتيد رشته عمران تهيه شده است.


     ارائه این نرم افزارها از سال 1390 آغاز شده و همواره دریافت نظرات و پیشنهادات مهندسین گرامی سبب ارتقای سطح کارکرد نرم افزارها گشته است. ارائه نرم افزارها از سال 1392 با همکاری موسسه سیویل 808 در سطح وسیعتری انجام شده است.


     استفاده از این نرم افزارها توسط مهندسین پرتلاش (بخصوص مهندسین داوطلب آزمون ورود به حرفه عمران - محاسبات) در این سال ها سبب شده صحت سنجی بسیار خوبی از کارکرد نرم افزارها (عدم وجود باگ های نرم افزاری) صورت پذیرد.


     از خصوصیات منحصر بفرد نرم افزارهای پرشیاسیویل اینست که موضوع محور نوشته شده و صرفا پاسخگوی یک نوع خاص از مسائل نیست.


     پلتفرم درنظر گرفته شده برای برنامه ها، ماشین حساب های کاسیو الجبرا و کاسیو کلاسپد (تمامی مدل های کلاسپد شامل 300، 330، 330 پلاس، 400) می باشند. به این معنا که این نرم افزارها فقط روی مدل های ذکر شده قابلیت اجرا دارند.


     جهت مشاهده لیست نرم افزارها و خلاصه ای از قابلیت آن ها در قالب چند کلیپ کوتاه اینجا کلیک نمایید. مشاهده قابلیت های بیشتر و خاص نرم افزارها ویژه خریداران بوده و از قسمت ورود در قسمت بالای صفحه ممکن خواهد بود.


     برای دریافت نرم افزارهای رایگان جهت آشنایی و کسب اطمینان از صحت عملکرد نرم افزارها و همچنین طرح سوالات می توانید از قسمت اطلاعات تماس و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.اطلاعات تماس و ثبت سفارش


   E-mail : Calculator@PersiaCivil.ir


   Telegram ID : @PersiaCivil_ir


   Online Order : PersiaCivil.ir/Algebra/OnlineOrder.php


    Telephone : +9821 88390197, +98 9102331420